Polski
Gamereactor
wiadomości
Frasier

Nie spodziewaj się, że Frasier odwiedzi Cheers w najbliższym czasie

Kelsey Grammer: "Nie jestem pewna, czy ludzie, którzy napisali "Na zdrowie", chcieliby, żebyśmy wrócili do "Na zdrowie". To tak, jakby, niech to będzie tam, gdzie jest".

HQ

Cheers pozostaje jednym z najbardziej lubianych sitcomów wszech czasów i działał przez 11 genialnych sezonów, głównie w latach 80., i śledził życie w barze o nazwie Cheers w Bostonie. Jak zapewne wiecie, doczekał się również spin-offu serialu Frasier, który również stał się bardzo popularny, w którym psychiatra Frasier Crane przeniósł się do Seattle.

W zeszłym miesiącu Frasier powrócił w kontynuacji serii na Paramount+, w której bohater przeniósł się z powrotem do Bostonu, aby zamieszkać bliżej swojego syna. Powrót do Bostonu oznacza, że Frasier może odwiedzić Cheers, kiedy tylko zechce, coś, co można sobie wyobrazić, ponieważ było to dla niego tak ważne miejsce przez 11 lat.

Ale według nowego wywiadu Deadline z Kelsey Grammer, która gra Frasiera, prawdopodobnie nie jest to coś, co się wydarzy:

"Nie jestem pewien, czy ludzie, którzy napisali "Na zdrowie", chcieliby, żebyśmy wrócili do "Na zdrowie". To tak, jakby, niech to będzie tam, gdzie jest. To pomnik w umysłach historii telewizji. Ale czy to możliwe, że zobaczymy w barze kogoś z dawnych czasów? Może. Jakiś czas temu po prostu plułem na to, że fajnie byłoby zrobić świąteczny koncert w przyszłym roku, Boże Narodzenie Cheers Past. Frasier mógł wracać do scen, które przeżył wcześniej, jak wtedy, gdy popełnił błąd. Co mógł zrobić, aby to naprawić? [śmiech] Nie wiem, po prostu wydaje mi się, że to dobry pomysł i byłoby naprawdę zabawne. A [oryginalna obsada] nie musiałaby się nawet pojawiać; To byłyby po prostu stare klipy. Ale zobaczymy. Wiesz, kocham Teda [Dansona] i pracę z nim, więc chciałbym coś z nim zrobić. Po prostu jeszcze nie złamaliśmy tego pomysłu".

Zasadniczo wydaje się, że możemy oczekiwać, że Frasier połączy się z postaciami z Cheers - ale sam nie odwiedzi starego miejsca. Może to i lepiej, a może chciałbyś zobaczyć, co dzieje się w starym barze po raz ostatni ponad trzy dekady później?

Frasier

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości