Polski
Gamereactor
wiadomości
Deadpool & Wolverine

Nie spodziewaj się, że zobaczysz Cable w Deadpool & Wolverine

Przynajmniej nie w wersji Josha Brolina.

HQ

Kiedy Deadpool & Wolverine był kręcony, pojawiła się ogromna ilość plotek i twierdzeń o postaciach i epizodach, które pojawiły się w filmie. Dopóki film nie pojawi się w lipcu, nie poznamy prawdy kryjącej się za wieloma z nich, nawet jeśli niektóre wydają się raczej mało prawdopodobne.

Jedną z takich postaci, o której wiemy, że nie pojawi się w filmie, będzie Cable, a przynajmniej nie wersja Josha Brolina. Zostało to skutecznie potwierdzone przez aktora podczas jego występu w podcaście The Playlist's Bingeworthy TV, gdzie wspomniał o swoim rozczarowaniu i o tym, jak bardzo chciał być częścią Deadpool & Wolverine.

"Czy ja jestem? Taaak! Tak bardzo chciałem zagrać w tym filmie, powiedział Brolin. "[Marvel] jest bardziej złożonym labiryntem niż 'Outer Range', mój przyjacielu. I nigdy nie dowiem się, dokąd to poszło, co to jest, w co jestem zaangażowany lub w co nie jestem zaangażowany – MCU jest teraz zaangażowane. Cable to była świetna zabawa. Bardzo podobała mi się ta rola. To była świetna zabawa".

Brolin jednak powtórzy swoją rolę w Prime Video The Outer Range za kilka tygodni, kiedy jego drugi sezon zadebiutuje na streamerze.

Deadpool & Wolverine

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości