Polski
Gamereactor
wiadomości
Helldivers II

Nie wstrzymuj oddechu w trybie fabularnym Helldivers II

Dyrektor generalny Arrowhead Game Studios rozwiał wszelkie nadzieje na to z bardzo rozsądnym wyjaśnieniem.

HQ

Helldivers II nadal rozwija się jako jedna z największych nowych gier 2024 roku, a mnóstwo graczy nadal toczy dobrą wojnę o galaktyczną demokrację. Ale ponieważ Helldivers II jest tytułem wyłącznie wieloosobowym i online, niewielu zastanawia się, czy kiedykolwiek zobaczymy jakąkolwiek zawartość fabularną.

Arrowhead Game Studios ' Dyrektor generalny Shams Jorjani ujawnił w rozmowie z X, że nie stanie się to w najbliższym czasie, i to z bardzo dobrego i jasnego powodu.

Kiedy zadano mu pytanie o X, Jorjani odpowiedział: "Nic się nie dzieje. Przepraszam bracie. To tak, jakby tworzyć zupełnie nową grę".

Widzieliśmy już gry wieloosobowe, które testowały wody fabularne i ostatecznie odkrywały, że zdecydowana większość społeczności nadal skłania się ku oryginalnej ofercie dla wielu graczy, a Overwatch 2 jest najbardziej godnym uwagi niedawnym przykładem.

Helldivers II

Powiązane teksty

Helldivers II Score

Helldivers II

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Mimo że nigdy nie wstąpił do armii, los świata jest teraz w rękach Conny'ego, który od kilku dni zabija owady z zawrotną prędkością...Wczytywanie następnej zawartości