LIVE
HQ
logo hd live | Balatro
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Halo: The Master Chief Collection

   Nigdy wcześniej nie widziana zawartość Halo: Combat Evolved, która ma zostać przywrócona

   Niektóre ze starych koncepcji Halo Bungie zostaną przywrócone i dodane do Halo: The Master Chief Collection.

   HQ

   Rozwój Halo: Combat Evolved jest w rzeczywistości dość niezwykłą historią i w pewnym momencie był to RTS przeznaczony dla formatów Apple, a później także tytuł trzecioosobowy. Jak można sobie wyobrazić, oznacza to, że zanim ostatecznie został wydany na Xboksa jako genialny FPS, który znamy i kochamy, cała masa zawartości musiała zostać złomowana.

   Teraz 343 Industries i grupa modów Digsite pracują nad projektem przywrócenia części tej wcześniej niewidzianej zawartości Halo, która została opracowana przez Bungie, a część z nich pojawi się na Halo: The Master Chief Collection:

   "Zagłębiliśmy się w archiwa i odkryliśmy kompilacje Milestone Halo PC, które zawierały materiały, które nigdy nie trafiły do wersji detalicznej. Szczególnie interesowały nas dokumenty projektowe/produkcyjne, notatki zwrotne Bungie, tagi, skompilowane mapy i dane źródłowe do wcześniej niepublikowanych map do trybu wieloosobowego.

   Niektóre z nich zostały wycięte, zanim jeszcze miały nazwę bardziej sugestywną niż gbx_map#. Niemniej jednak dwa były wystarczająco interesujące, aby przetestować i doprowadzić do mety w MCC. "

   Odkryto również, że Gearbox (który stworzył wersję PC Halo: Combat Evolved) również miał niewykorzystaną zawartość, która teraz ujrzy dzień światła ponad 20 lat od jej złomowania:

   "Gearbox stworzył kilka zupełnie nowych tekstur, które nie były w ogóle używane. Czułem, że szkoda byłoby, gdyby te tekstury nigdy nie zostały użyte, więc postanowiłem zremiksować Indoor w zupełnie nową mapę, która mogłaby lepiej wykorzystać te nowo odkryte bitmapy. "

   Jest jeszcze wiele do odkrycia, a jeśli interesujesz się Halo i / lub archeologią gier wideo, udaj się do Halo Waypoint, aby uzyskać całkiem interesującą historię, a będzie więcej.

   Halo: The Master Chief Collection
   Halo, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś. Dosłownie. Nikt nie ma.

   Dzięki, PCGamesN.

   Powiązane teksty

   0
   Serial Halo traci showrunnera

   Serial Halo traci showrunnera

   WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

   Po kilku próbach porządnej filmizacji Halo Paramount w końcu udało się stworzyć wysokobudżetowy serial telewizyjny, który wystartuje początkiem przyszłego roku w...   Wczytywanie następnej zawartości