Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Ninja Turtles: Mutant Mayhem pojawi się wcześniej niż wcześniej planowano

Film da nam młodszą wersję Żółwi Ninja.

HQ

Jesteśmy bardzo przyzwyczajeni do zmiany dat w grach wideo, ale zdarza się to również w przypadku filmów - i prawie zawsze chodzi o opóźnienia. Ale nie tym razem - chociaż zmiana jest bardzo niewielka.

Potwierdzono, że Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem otrzyma wcześniejsze wydanie niż pierwotnie przekazane. Paramount Pictures przesunął film na 2 sierpnia zamiast na 4 sierpnia, jak pierwotnie planowano. Oznacza to nieco krótszy czas oczekiwania, zanim będziemy mogli cieszyć się tą przygodą wyprodukowaną przez Setha Rogena, w której mówi się, że żółwie są nastolatkami, a nie starszymi.

Na 31 maja obiecano nowy zwiastun, którym podzielimy się tutaj, gdy zostanie wydany. Nie możesz się doczekać Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem?

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Dzięki ComicBook.com

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości