Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Ninja w piżamie ławka Brollan

Szwedzka organizacja wprowadza zmiany w swoim zespole Counter-Strike'a.

HQ

Szwedzka organizacja e-sportowa Ninjas in Pyjamas ogłosiła zmianę w swoim konkurencyjnym składzie Counter-Strike. Dążąc do lepszych wyników na niektórych z głównych wydarzeń zaplanowanych na koniec 2023 roku, NIP zdecydował się posadzić na ławce Ludviga "Brollana" Brolina i zamiast tego sprowadzić Maxa "maxstera" Janssona jako tymczasowe zastępstwo.

"Zdecydowaliśmy się posadzić @Brollan na ławce rezerwowych i dać mu szansę na poszukanie innych możliwości. Dziękuję, Ludvigu, za wysiłek i pasję, które wniosłeś do zespołu. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, jak świecisz jako jedna z najjaśniejszych gwiazd Szwecji"."Chcielibyśmy również podziękować @maxstercs, ponieważ będzie stał na stanowisku przez nieco dłużej, dopóki nie będziemy mogli ogłosić naszego stałego piątego".

Wszystko to wydarzyło się niedawno, po tym, jak zespół zdecydował się również posadzić na ławce Hampusa "hampusa" Posera i przywrócić Patricka "es3taga" Hansena do głównej drużyny.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości