Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport

Ninjas in Pyjamas nawiązało współpracę z Red Bullem

Szwedzka organizacja e-sportowa będzie miała logo marki napojów energetycznych na swoich koszulkach, a kolejne planowane są w przyszłości.

HQ

Szwedzka organizacja e-sportowa Ninjas in Pyjamas nawiązała współpracę z ogromną marką napojów energetycznych Red Bull. Jak wspomniano w komunikacie prasowym, powiedziano nam, że rozpocznie się to od zobaczenia logo Red Bulla pojawiającego się na koszulkach NIP Counter-Strike: Global Offensive, kiedy zespół rywalizuje w finałach BLAST Premier Fall, ale więcej z tej umowy wyniknie w przyszłości.

"Red Bull jest w grze prawie tak długo, jak my - a tam, gdzie jest e-sport, jest Red Bull" - powiedział Hicham Chahine, dyrektor generalny NIP. "To uczucie, że Ninjas w końcu dostali skrzydła! Widok wściekłego karmazynowego byka na naszych koszulkach NIP będzie dumnym momentem dla naszej organizacji.

Dokładne szczegóły tego, co jeszcze partnerstwo będzie ewoluować, nie zostały jeszcze szczegółowe, ale powiedziano nam, że jest to "znacznie więcej niż tylko logo na koszulce".

Ninjas in Pyjamas nawiązało współpracę z Red Bullem


Wczytywanie następnej zawartości