Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nintendo patentuje ponad 30 mechanik The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nawet ekrany ładowania są zawarte w szerokiej gamie nowych patentów.

HQ

Nintendo złożyło 32 nowe wzory mechaniki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom w ciągu ostatnich kilku miesięcy, obejmujące wszystko, od czterech głównych umiejętności, których Link używa w grze, po ekrany ładowania.

Niektórzy przyjęli ten ostatni przykład jako oznaczający, że Nintendo idzie nieco dalej ze swoimi patentami. Ekrany ładowania są opisane przez Nintendo jako "metoda przetwarzania gry zdolna do wzbogacenia prezentacji gry w okresie oczekiwania, w którym przynajmniej część przetwarzania gry jest przerwana".

Niektórzy są zrujnowani, że innowacje w branży mogą ucierpieć, ponieważ Nintendo chce zablokować swoje największe pomysły w grze. Wydaje się jednak, że jest to zwykły biznes dla Nintendo, ponieważ firma uwielbia legalnie zmieniać swoją wagę.

Dzięki, Automaton.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości