Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Nintendo spodziewa się "dobrych wyników" od Switch w ciągu najbliższych kilku lat

I nie ma nic do ogłoszenia w sprawie "przyszłej konsoli lub urządzenia".

HQ

Biorąc pod uwagę, że Nintendo Switch nadal sprzedaje się jak ciepłe bułeczki w ujęciu rocznym, nic dziwnego, że japońska firma zajmująca się grami nie spieszy się, aby wypuścić konsolę następcy na wolność. Mówiąc o tym temacie w wywiadzie dla AP News, prezes Nintendo of America, Doug Bowser stwierdził:

"Ponieważ wkraczamy w siódmy rok dla Nintendo Switch, sprzedaż jest nadal wysoka. Myślę, że wciąż mamy bardzo, bardzo mocny skład. Jak powiedział niedawno pan Furukawa (prezes Nintendo Shuntaro Furukawa), wkraczamy z platformą na niezbadane terytorium. To ekscytujące widzieć, że popyt wciąż istnieje. Więc nie ma nic do ogłoszenia na żadnej przyszłej konsoli lub urządzeniu, ale nadal czujemy się bardzo optymistycznie nastawieni do Nintendo Switch. "

Kontynuując, Bowser dał wyobrażenie o oczekiwaniach Nintendo Switch na przyszłe lata.

"Jesteśmy przekonani, że Switch może mieć wysoką wydajność w ciągu najbliższych kilku lat, ponieważ nadal jest to naprawdę wyjątkowe urządzenie, w które można grać na różne sposoby, w domu, w podróży."

Tak więc, zgodnie z oczekiwaniami, nie wstrzymuj oddechu na następcy Switch, nawet jeśli byłoby miło uzyskać mocniejszą kontynuację.

Nintendo spodziewa się "dobrych wyników" od Switch w ciągu najbliższych kilku lat


Wczytywanie następnej zawartości