Polski
Gamereactor
wiadomości

Nintendo sprzedaje teraz dwa stylowe krawaty

Ale jest mały haczyk...

HQ

Wielu z nas lubi nosić ubrania o tematyce gier, ale niestety często jesteśmy zdegradowani do zwykłych czarnych T-shirtów z ogromnymi nadrukami. Na szczęście są wyjątki, które pozwalają na nieco bardziej dyskretne chodzenie nawet na bardziej wykwintne wydarzenia ubrane w coś związanego z grami - a teraz Nintendo oferuje tego więcej.

Siliconera zwraca uwagę, że Nintendo wraz z producentem krawatów Nekado opracowało kolekcję dwóch krawatów (czerwonego z sylwetkami popularnych postaci i niebieskiego z klasycznymi logotypami Nintendo), które sprawią, że wielu z Was sięgnie po portfele. Haczyk polega jednak na tym, że wydają się być dostępne wyłącznie w sklepie Nintendo Kyoto, a zatem muszą być kupowane na miejscu.

Jeśli tego lata przejeżdżasz przez Kioto, koniecznie odwiedź ich sklep Nintendo i kup krawaty (co prawdopodobnie będzie cię kosztować sporo grosza, biorąc pod uwagę, że jest to marka premium, a Nintendo zwykle pobiera odpowiednie opłaty), a następnie ciesz się możliwością noszenia nerdowskich ubrań na wesela, spotkania biznesowe i eleganckie restauracje.

Nintendo sprzedaje teraz dwa stylowe krawaty


Wczytywanie następnej zawartości