Polski
Gamereactor
wiadomości
Nioh 2

Nioh 2 zmierza na PC

Pececiarze będą mogli opanować ścieżkę samuraja i paranormalne Yokai już w lutym przyszłego roku.

HQ

Nioh 2, RPG akcji studia Team Ninja osadzone w świecie dark fantasy, ukaże się na PC (Steam) w formie edycji kompletnej już 5 lutego 2021 roku. Wydanie pozwoli graczom skonfrontować się z fabułą i wyzwaniami podstawowego Nioha, a także wszystkimi trzema DLC: „Uczeń Tengu", „Stolica w szponach mroku" i niedawno ogłoszonym „The First Samurai".

Wydanie Steam zaoferuje graczom jakość 4K Ultra-HD oraz wsparcie dla ekranów panoramicznych, monitorów HDR i częstotliwości odświeżania 144Hz. Ponadto na odpowiednim komputerze i monitorze gra zadziała nawet w 120 klatkach na sekundę. Oczekiwać należy również pełnego wsparcia dla myszy i klawiatury, jak również obsługi gamepadów.

„Jesteśmy niesamowicie wdzięczni naszym wiernym fanom za to, że tak cierpliwie czekali na pojawienie się Nioh 2 na PC" - powiedział producent gry, Fumihiko Yasuda. „Pracujemy ciężko w Team NINJA nad ostatecznym dopracowaniem Nioh 2 - The Complete Edition i jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy dać wam to doświadczenie niesamowitej gry z tak ogromną ilością możliwości ustawień graficznych. Szykujcie swoje ostrza i uwolnijcie mrok w sobie - wrogowie czekają na was już od 5 lutego 2021".

Aby uczcić zapowiedź Nioh 2 - The Complete Edition, KOEI TECMO Europe wypuszcza nowy, pełen akcji trailer, przedstawiający wyzwania, jakie czekają na komputerowych graczy w dzień premiery. Nowy zwiastun prezentuje także „Valve Helmet", unikatowy fragment zbroi dostępny tylko dla tych, którzy kupią tę wersję gry. Co więcej, ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się przeciwstawić śmierci, mogą zaoszczędzić 70% kupując Nioh: Complete Edition na Steam podczas wyprzedaży trwającej do 20 listopada 2020.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości