Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Nongshim RedForce z LCK wypuścił kilku swoich graczy

I podpisał kilka nowych twarzy.

HQ

Zespół League of Legends Champions Korea, Nongshim RedForce, ogłosił, że dokonał sporych zmian w swoim aktywnym składzie. W szczególności zespół zdecydował się zwolnić cały swój poprzedni aktywny skład siedmiu graczy i już przeniósł się i podpisał pięciu graczy zastępczych.

Tak więc Kim "Canna" Chang-dong, Lee "Dread" Jin-hyeok, Gwak "Bdd" Bo-seong, Jang "Ghost" Yong-jun, Lee "Effort" Sang-ho, No "SnowFlower" Hoi-jong i Lim "Ccomet" Hye-sung są poza zespołem.

A Park "DnDn" Geun-woo, Lee "Sylvie" Seung-bok, An "FIESTA" Hyeon-seo, Ha "Vital" In-seong i Jeong "Peter" Yoon-su, wszyscy są w zespole.

Mówiąc o wprowadzeniu tej nowej kolekcji nazwisk, zespół stwierdził: "Marzyłem o trzech latach jako jeden. Nowa generacja NS RedForce jest wreszcie na scenie LCK."

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości