Polski
Gamereactor
wiadomości
Forza Motorsport

Nordschleife dodano do Forza Motorsport w przyszłym miesiącu

A co więcej, jest bezpłatny dla wszystkich.

HQ

Turn 10 właśnie ujawnił w najnowszym odcinku Forza Monthly, że kultowy tor wyścigowy pojawi się w Forza Motorsport w lutym wraz z premierą aktualizacji 5. Jak wyraźnie mówi nagłówek, nie mówimy oczywiście o niemieckim odcinku o długości 22,835 kilometra (14,189 mil) Nordschleife, o którym możesz przeczytać więcej tutaj.

Poza tym pojawi się również wiele innych aktualizacji, poprawek i poprawek błędów, a wszystko to jest udostępniane na poręcznej liście łatek na Forza.net. Zawiera takie rzeczy, jak " opcja pominięcia treningu w menu przed wyścigiem w trybie kariery", nowe " wyskakujące okienko po raz pierwszy w menu Kup samochody, które wyjaśnia zakładkę Polecane", " Pora dnia i pogoda nie będą już zawsze losowe dla "Następnego wydarzenia" po wyścigu Free Play" i wiele, wiele więcej.

Oto pierwszy obraz z Nordschleife w Forza Motorsport.

Forza Motorsport

Poniżej możecie zapoznać się z najnowszym wydaniem Forza Monthly, które zawiera ogłoszenie o Nordschleife, a także wiele innych rzeczy, a także mnóstwo informacji na temat wszystkiego, co dotyczy Forza Horizon 5.

Powiązane teksty

0
Forza MotorsportScore

Forza Motorsport

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ścigaliśmy się do woli w najnowszym tytule wyścigowym w zakręcie 10.Wczytywanie następnej zawartości