Polski
Gamereactor
wiadomości

Nowa seria The Office dostała zielone światło

Nie będzie to spin-off ani reboot.

HQ

Od kilku lat krąży wiele plotek i doniesień, które drażnią się i twierdzą, że trwają prace nad powrotem The Office. Widzieliśmy takich, którzy twierdzili, że będzie to kompletny restart formuły, która wciąż jest uwielbiana i niezwykle popularna, a inni sugerowali, że będzie to sequel kontynuujący i ponownie śledzący życie załogi Dunder Mifflin. Okazuje się, że nie będzie ani jednym, ani drugim.

Variety poinformowało, że Peacock podchwycił i zapalił zielone światło dla nowej wersji The Office. Będzie to samodzielny serial, który gromadzi nową obsadę postaci w nowym mieście i z nowym celem, nawet jeśli technicznie będzie osadzony w tym samym uniwersum, co The Office.

Jeśli chodzi o oficjalne streszczenie serialu, dodaje: "Ekipa dokumentalna, która uwieczniła oddział Dunder Mifflin w Scranton, poszukuje nowego tematu, gdy odkrywa umierającą historyczną gazetę ze Środkowego Zachodu i wydawcę próbującego ją ożywić za pomocą reporterów-wolontariuszy".

Obsadę tego nowego serialu poprowadzą Domhnall Gleeson (Generał Hux z Gwiezdnych Wojen) i Sabrina Impacciatore (The White Lotus ), ale bez wątpienia wkrótce usłyszymy, kto dołączy do tego duetu, ponieważ produkcja serialu ma rozpocząć się już w lipcu tego roku.

Nowa seria The Office dostała zielone światło


Wczytywanie następnej zawartości