Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Nowe buty do gier Cooler Master kosztują 6000 USD

Sneaker X to dosłownie komputer wyglądający jak but z absurdalną ceną.

HQ

Czy od dawna marzyłeś o posiadaniu komputera, który wygląda jak but? W takim razie szalona nowa kompilacja Cooler Master Sneaker X może być czymś dla Ciebie. To naprawdę szalone dzieło, którego jedynym problemem jest niezbyt przyjazna dla portfela cena 6000 USD. Innymi słowy, nie do końca za darmo. Ale z drugiej strony masz gwarancję, że masz najbardziej szalony komputer po tej stronie równika (i prawdopodobnie również po drugiej stronie).

Projekt jest realizowany wewnętrznie w Cooler Master od ponad roku, a teraz wydaje się, że zbliża się oficjalna premiera. Na oficjalnej stronie producenta można sprawdzić wiele różnych wariantów kompilacji PC, ale dokładne komponenty, które zostaną uwzględnione, są nadal tajne. Zakładamy, że Cooler Master ujawni ostatnie szczegóły w najbliższym czasie.

Chcesz posiadać buty komputerowe?

Nowe buty do gier Cooler Master kosztują 6000 USDNowe buty do gier Cooler Master kosztują 6000 USDNowe buty do gier Cooler Master kosztują 6000 USD


Wczytywanie następnej zawartości