Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Diablo III

Nowe rozszerzenia do Diablo 3

Blizzard jeszcze nie pozwala grze spocząć.

HQ

Minęło prawie osiem lat of premiery ostatniej części Diablo, która, mimo wysokiej jakości, wywołała pośród fanów mieszane uczucia. Mimo tego, aktywność graczy na serwerach nie spada - a przynajmniej nie na tyle, by Blizzard zrezygnował z dalszego dojenia tytułu.

Ku zaskoczeniu wszystkich, pomimo upływu tylu lat, Blizzard potwierdził, że pracuje nad następnym rozszerzeniem do Diablo 3. Ostatnie rozszerzenia były dla gry zbawiennie, nakłaniając graczy do powrotu do gry niemal za każdym razem. Studio otwarcie przyznało, że praca wre nad następnym dodatkiem.

Kolejne sezony w grze mają wprowadzić nowe zestawy klas, nowe umiejętności i balans postaci. Drobne aktualizacje do systemu rozgrywki i stopniowe rozwinięcie świata Sanktuarium mają utrzymywać Diablo 3 w stanie aktywnym.

Blizzard zmodyfikował też system zgłaszania opinii z serwerów testowych, przez co studio będzie mogło dopasować zmiany dla ich najlepszego odbioru przez graczy. Najlepsze zmiany, które nastąpiły w Diablo 3 do tej pory, jak wspomina Blizzard, nastąpiły właśnie dzięki opiniom graczy; nie tylko tym pochodzącym z serwerów beta, ale także sugestii na forach internetowych. Przy okazji, firma obiecuje jeszcze lepszy kontakt ze społecznością gry.
Najwyraźniej Blizzard nie ma zamiaru dać marce spocząć w pokoju: w planach jest utrzymanie jej aktywnej jeszcze przez długie miesiące, przez co o nowych aktualizacjach będziemy odtąd słyszeć regularnie.

Diablo III

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości