Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Nowe siedmiogwiazdkowe wydarzenie Tera Raid Battle w Pokémon Violet i Scarlet

Wczoraj zakończył się drugi turniej Charizard, a w ten weekend rozpoczniemy pierwszą próbę zdobycia Delibirda i Cinderace.

HQ

The Pokémon Company chce nadal promować wydarzenia tera-tour w Pokémon Scarlet and Violet, które były prawdziwym fenomenem społecznym wśród milionów graczy tytułu. Drugie przejście wydarzenia Charizard zakończyło się wczoraj i wygląda na to, że teraz wiemy, które dwa nowe Pokémony ekskluzywne dla tych wydarzeń będziemy mieli szansę złapać w dziewiątej generacji.

Są to Delibird i Cincerace. Ten pierwszy to lodowy / latający Pokémon, który pojawił się w drugiej generacji (Złoto / Srebro / Kryształ) po raz pierwszy. Jego przypadek jest nieco wyjątkowy, ponieważ wydaje się, że między 23 a 25 grudnia odbędzie się tylko jedno 5-gwiazdkowe wydarzenie Tera Raid Batlle. Jego typ Tera nie będzie "rzadki", najprawdopodobniej będzie miał typ Ice Tera.

Cinderace jest ostatnią wyewoluowaną formą Scorbunny'ego, startera ognia w ósmej generacji Pokémonów (Miecza i Tarczy). W jego przypadku będziemy mieli dwa oddzielne siedmiogwiazdkowe wydarzenia Tera Raid Battle, co oznacza, że będziesz musiał mieć Pokémona na poziomie 100 z dobrą strategią ataku, aby zmierzyć się z Cinderace z typem Fighting Tera. Pokémon pojawi się po raz pierwszy między 30 grudnia a 1 stycznia 2023 oraz między 13 a 15 stycznia po raz drugi.

Żaden z tych dwóch Pokémonów nie liczy się do Szkarłatnego / Fioletowego Pokédexu, ale są to również bardzo potężne stworzenia wzmacniające nasze zespoły i doskonała wymówka dla kolekcjonerów, aby pozostać uzależnionym od gry w oczekiwaniu na przyszłą przepustkę rozszerzeniową w przyszłym roku.

Pokémon Scarlet/Violet
Pokémon Scarlet/Violet

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości