Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Nowe wydarzenie Tera-Raid w Pokémon Scarlet and Violet poświęcone jest Armarouge i Ceruledge.

Między 3 a 5 lutego oba Pokémony pojawią się w 4 i 5 gwiazdkowych rajdach Tera, więc dla wielu będzie to ważny krok do ukończenia Pokédexu.

HQ

Po ostatnim weekendzie, kiedy gracze Pokémon Scarlet i Violet mogli zdobyć Greninja, teraz nowe wydarzenie Tera-Raid przejmuje grę Game Freak, chociaż tym razem nie będzie o Pokémonach, których nie można znaleźć organicznie w Paldei.

Tym razem wydarzenie będzie obracać się wokół dwóch nowych Pokémonów dziewiątej generacji, Armarouge i Ceruledge. Zgadza się, obie wyewoluowały formy Charcadet, ale z tą szczególną stroną, że do tej pory można było zdobyć tylko jedną z nich w każdej wersji (oczywiście bez zamiany). Armarouge było ekskluzywne dla Scarlet, podczas gdy Ceruledge był ekskluzywny dla Violet.

Oba pojawią się w cztero- i pięciogwiazdkowych Tera-Raidach w obu wersjach gry, co czyni je świetną okazją do zdobycia Pokémonów z drugiej wersji gry. Pamiętaj, że aby wprowadzić ich do gry, musisz zdobyć przedmiot (zbroję) od NPC w wiosce Zapapico, który da ci Pomyślną Zbroję (aby zdobyć Armarouge) lub Złośliwą Zbroję (aby rozwinąć Ceruledge), w zamian za dziesięć sztuk Bronzoru lub dziesięć sztuk Sinistea. Gdy już zdobędziemy zbroję, możemy oddać ją Pokémonowi, a ona ewoluuje do następnego poziomu.

Następna bitwa Tera-Raid (w Walentynki) będzie obracać się wokół Tandemaus. Przedstawimy Ci szczegóły, gdy tylko staną się znane.

Dzięki, Serebii.

Pokémon Scarlet/Violet
Serebii.net

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości