Polski
Gamereactor
lifestyle
Despicable Me 4

Nowe zestawy Lego Despicable Me są już w drodze

I nie, nie będziesz mógł kupić żywego stronnika. To był tylko primaaprilisowy gag.

HQ

Lego zwaliło wielu z nas z nóg w poniedziałek, kiedy duńska firma budująca klocki zaprezentowała naturalnej wielkości zestaw Lego Minion, który wydawał się mieć około pięciu stóp wysokości i najprawdopodobniej był zbudowany z dziesiątek tysięcy klocków. Na szczęście był to tylko primaaprilisowy żart, ale był to również zwiastun tego, co nadejdzie, gdy ujawniono nowe zestawy Lego Despicable Me.

Lego i Illumination łączą siły, aby stworzyć zestawy, które odzwierciedlają nadchodzące Despicable Me 4. Fani serialu animowanego będą mogli dostać w swoje ręce Minions and Gru's Family Mansion lub zamiast tego Brick-Built Gru and Minions. Każdy zestaw zostanie wydany 1 maja, a jeśli chodzi o szczegóły każdego zestawu, możesz dowiedzieć się więcej o obu poniżej.

Zestaw Minions and Gru's Family Mansion obejmuje 868 elementów, ma 27 cm wysokości, 21 cm szerokości i 11 cm głębokości. Będzie sprzedawany w sprzedaży detalicznej za 99,99 EUR / 99,99 USD / 89,99 GBP.

To jest reklama:

Zestaw Brick-Built Gru and Minions zegary 839 elementów, ma 28 cm wysokości, 23 cm szerokości i 16 cm głębokości. To kosztuje 54,99 € / 54,99 $ / 49,99 £.

Czy weźmiesz do ręki któryś z zestawów?

Despicable Me 4
To jest reklama:

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości