Polski
Gamereactor
wiadomości
The Sims 4

Nowości w The Sims 4 - kolekcja Kwitnące wnętrza i Scenariusze

HQ

Electronic Arts i Maxis ogłosili kolejne zmiany i nadchodzący content do The Sims 4. Wśród nich znajdzie się nowa kolekcja Kwitnące wnętrza oraz darmowa aktualizacja Podstawy gry, która wprowadzi Scenariusze. W ramach Sezonu Tożsamości aktualizacja zachęci graczy do wyrażania swojej kreatywności i odkrywania nowych sposobów na prowadzenie rozgrywki.

Kwitnące wnętrza to najnowszy zestaw stworzony z myślą o graczach, którzy chcą wypełnić swoje przestrzenie bujną zielenią i stworzyć nowoczesne sanktuarium. Zestaw pojawi się 9 listopada na PC i Mac na platformach Origin i Steam oraz na konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S i Xbox One.

Scenariusze, które oferują graczom nowy sposób na rozgrywkę, są już dostępne dla graczy w ramach darmowej aktualizacji podstawowej gry The Sims 4 na wszystkich platformach.

Scenariusze to oparte na celach historie w grze, w których to decyzje gracza wpływają na życie postaci. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza wyzwania: Odnaleźć miłość po rozstaniu i Zarabianie pieniędzy; a także ograniczony czasowo Scenariusz Too Many Toddlers, który będzie dostępny od dziś do 6 listopada.

The Sims 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości