Polski
Gamereactor
wiadomości
Halo Infinite

Nowy dyrektor artystyczny Halo poprowadzi "bardzo ekscytującą nową erę"

Wygląda na to, że 343 Industries rozpoczęło nowy projekt Halo.

HQ

Ubiegły rok był zarówno słodko-kwaśny, jak i słodki dla 343 Industries, w którym na początku około 100 pracowników straciło pracę, po czym nastąpiła wspaniała jesień, a gracze wrócili do Halo Infinite dzięki doskonałemu Season 5: Reckoning i genialnym dodatkom Forge.

A teraz wydaje się, że planują z wyprzedzeniem kilka wspaniałych nowych przygód i faktycznie ponownie zatrudniają ludzi, jednym z nich jest Chris Matthews - wcześniej dyrektor artystyczny Gears of War, Battlefield i Forza Motorsport. Sam ujawnił ten krok na swoim profilu na LinkedIn, gdzie mówi również, że prowadzi Halo do nowych, ekscytujących czasów:

"W niezwykle burzliwej branży trudno jest świętować początek czegoś nowego - ale jestem niesamowicie dumny, że mogę dołączyć do 343 Industries jako dyrektor artystyczny studia.

To była kulminacja ponad dekad pracy, nauki i rozwoju jako dyrektor artystyczny i nie mógłbym być bardziej podekscytowany możliwością pomocy Halo w bardzo ekscytującej nowej erze."

Społeczność Halo już debatuje nad tym ostatnim zdaniem, ale kilka miesięcy temu pojawiła się plotka, że 343 Industries opracowuje obecnie nowe Halo, używając Unreal Engine 5 zamiast wewnętrznego silnika Slipspace Engine. Chociaż nie wiemy, czy ta " bardzo ekscytująca nowa era" ma coś wspólnego z tym projektem, wydaje się to całkiem prawdopodobne.

Halo Infinite

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości