Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Obecnie nie ma planów dotyczących DLC Hogwarts Legacy

Można by się czegoś spodziewać, biorąc pod uwagę ogromny sukces gry.

HQ

Hogwarts Legacy dominował na listach sprzedaży gier jeszcze przed oficjalną premierą. Wygląda jednak na to, że pomimo tego sukcesu, programiści z Avalanche Software nie mają obecnie planu na niektóre DLC.

W rozmowie z IGN, reżyser gry Hogwarts Legacy, Alan Tew, powiedział, że studio "naprawdę zmierza w dół, ożywiając [Hogwarts Legacy], więc w tej chwili nie ma aktualnych planów DLC".

Mimo że Hogwart Legacy to długa gra, wielu już przebiło się przez zawartość, która tam jest i chce więcej. Ponieważ Avalanche poświęca czas, aby upewnić się, że gra jest tak dobra, jak to tylko możliwe w obecnym stanie, przez jakiś czas może nie być nic związanego z DLC.

Ale zawsze jest nadzieja, a wraz z sukcesem Hogwarts Legacy mówiącym sam za siebie, możemy sobie tylko wyobrazić, że WB Games naciska na jakiś rodzaj ekspansji lub nawet pełnowymiarowy sequel gdzieś w przyszłości.

Jak myślisz, co powinny one zawierać w DLC Hogwarts Legacy?

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości