Polski
Gamereactor
wiadomości
LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy

Obejrzyj zwiastun nadchodzącego miniserialu LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy

Czteroodcinkowy serial pojawi się na Disney+ 13 września.

Akolita nie jest jedynym serialem Star Wars, na który fani Gwiezdnych Wojen muszą czekać w przyszłości. Właśnie ogłoszono, że nowy czteroczęściowy miniserial zatytułowany LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy trafi na Disney+ 13 września.

W obsadzie głosowej znaleźli się Gaten Matarazzo (Sig Greebling), Tony Revolori (Dev Greebling), Bobby Moynihan (Jedi Bob), Marsai Martin (Yesi Scala), Michael Cusack (Servo), Ahmed Best (Darth Jar Jar) i Mark Hamill (Luke Skywalker). Producentami wykonawczymi są Dan Hernandez, Benji Samit, James Waugh, Jacqui Lopez, Josh Rimes, Jill Wilfert, Jason Cosler i Keith Malone. Reżyserią zajmuje się Chris Buckley, a producentami Daniel Cavey i Dan Langlois.

"Aż trudno uwierzyć, że minęło już dwadzieścia pięć lat od rozpoczęcia przełomowej współpracy między Lucasfilm a Grupą LEGO" - mówi producent wykonawczy James Waugh. "W tym czasie LEGO Star Wars dało naszym fanom wyjątkową moc odblokowania wyobraźni i zabawy żywiołami galaktyki w dowolny sposób, jaki mogą sobie wyobrazić... i budować. Mając na uwadze tego ducha zabawy, postanowiliśmy "odbudować galaktykę" jak nigdy dotąd. Czerpiąc z komediowego geniuszu Dana Hernandeza i Benjiego Samita, dwóch najbardziej utalentowanych scenarzystów komediowych, z którymi miałem szczęście pracować, mieszaliśmy i dopasowywaliśmy zestawy LEGO, aby połączyć ze sobą myśliwce Imperial X, rebelianckie skrzydła TIE, a nawet Dartha Jara Jara. Ta czteroczęściowa oferta specjalna to celebracja wszystkiego, co związane z Gwiezdnymi Wojnami, LEGO i niesamowitymi odkryciami, które mogą się wydarzyć tylko wtedy, gdy te dwie niesamowite marki się połączą".

Showrunnerzy i producenci wykonawczy Dan Hernandez i Benji Samit dodają: "Możliwość współpracy z LEGO i Lucasfilm przy odbudowie galaktyki była spełnieniem marzeń. Kolekcjonujemy zestawy LEGO Star Wars od dwudziestu pięciu lat i podeszliśmy do tego projektu z entuzjazmem fanów, tworząc tę historię dosłownie klocek po klocku. Dla nowych fanów będzie to ekscytujące miejsce do wejścia w świat LEGO Star Wars, a dla fanów przez całe życie zobaczysz rzeczy, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe".

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun serialu:

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości