Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout: New Vegas

Obsidian "chciałby" stworzyć kolejną grę Fallout

Deweloper odpowiedzialny za Fallout: New Vegas z zadowoleniem przyjąłby szansę powrotu do postapokaliptycznej serii Bethesdy.

HQ

Wielu z was prawdopodobnie ma miłe wspomnienia z wyprawy Obsidian Entertainment do postapokaliptycznego świata Bethesdy z Fallout: New Vegas. Gra, która zadebiutowała krótko po Fallout 3, przyniosła zdewastowane i wyjątkowe spojrzenie na City of Sin i rozpoczęła się od wspaniałego przyjęcia zarówno ze strony krytyków, jak i fanów, a mimo to nigdy nie widziała, aby Obsidian miał szansę kontynuować swoje wysiłki na pustkowiach.

Ale gdyby deweloper miał szansę, czy z zadowoleniem przyjąłby możliwość powrotu do Fallouta? W rozmowie z DualShockers, współzałożycielem Obsidian, Feargus Urquhart poruszył tę kwestię.

"Oczywiście, gdybyśmy kiedykolwiek mieli okazję stworzyć kolejną grę Fallout, zrobilibyśmy to. Nie ma nawet pytania, czy to zrobimy, czy nie, to po prostu "Czy nadarzy się okazja?" Kręciłem się w Interplay przez prawdopodobnie dodatkowy rok, ponieważ chciałem więcej pracować nad Falloutem. Uwielbiam Fallouta."

Biorąc pod uwagę, że Urquhart jest zainteresowany powrotem do serii Fallout, czy chciałbyś, aby Obsidian zrobił kolejne pęknięcie, czy też wolałbyś, aby zespół skupił się na bieżących i nadchodzących projektach, takich jak Pentiment, Grounded, The Outer Worlds 2 i Avowed?

Fallout: New Vegas

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości