Polski
Gamereactor
wiadomości
Octopath Traveler II

Octopath Traveler II już wkrótce na konsolach Xbox i w ramach subskrypcji Game Pass

Na początku przyszłego roku.

HQ

Nie zawsze łatwo jest podążać za procesem myślowym Square Enix. Kiedy wydali Octopath Traveller, najpierw został uruchomiony na Switch, a następnie na PC, Stadia i Xbox - ale z jakiegoś powodu nie PlayStation. A kiedy Octopath Traveler II miał premierę w marcu, dodali PlayStation - ale zamiast tego zdecydowali się usunąć Xbox.

Ale podczas dzisiejszego wydarzenia Microsoftu na Tokyo Game Show w końcu ujawniono, że Octopath Traveler II w końcu pojawi się na Xbox. Pojawi się na początku przyszłego roku i zostanie dodany do Game Pass od pierwszego dnia.

Jeśli nie grałeś w Octopath Traveler (lub sequel), oferuje osiem oddzielnych historii z ośmioma różnymi bohaterami z bardzo różną rozgrywką. Historie są nieco splecione i możesz grać w dowolną kolejność, w klasycznym turowym JRPG, który w zasadzie oferuje wszystko, czego oczekujemy od tego gatunku. Wszystko ze wspaniałą grafiką inspirowaną stylem retro.

Obie gry stały się wielkimi hitami i mamy nadzieję, że dodatek Game Pass umożliwi wielu graczom odkrycie tych klejnotów. Obejrzyj zwiastun Xbox poniżej.

HQ
Octopath Traveler IIOctopath Traveler II
Octopath Traveler IIOctopath Traveler II
Octopath Traveler IIOctopath Traveler II

Powiązane teksty

0
Octopath Traveler IIScore

Octopath Traveler II

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Ponownie zakochaliśmy się w pikselach i zostaliśmy wprowadzeni w życie ośmiu nowych postaci w tym samodzielnym sequelu.Wczytywanie następnej zawartości