Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Oczekiwanie na Alan Wake 3 będzie krótsze

Rozwiązanie: Alan Wake otrzyma "bardziej regularną kadencję sequeli".

HQ

Wiemy, że wielu z Was z niecierpliwością czeka na rozszerzenia do mistrzowskiego Alan Wake 2. Ale co potem? Między Alan Wake a sequelem minęło 14 lat, czy to oznacza, że Alan Wake 3 pojawi się dopiero w 2037 roku (trudno sobie wyobrazić, jak wtedy będzie wyglądał świat)?

Nie, na szczęście wydaje się, że tak nie jest, a kiedy Remedy opublikowało wczoraj swój raport finansowy, mieli jasny przekaz, który docenią fani Alana Wake'a. Seria jest obecnie uważana za uznaną i możemy spodziewać się bardziej regularnych tytułów z tajemniczym autorem. Dyrektor generalny Tero Virtala powiedział:

"Dzięki Alan Wake and Control mamy teraz dwie uznane franczyzy, a naszą ambicją jest rozwinięcie ich w franczyzy, które mają wysoką rozpoznawalność marki, stale rosnącą bazę użytkowników, bardziej regularny rytm sequeli oraz zdolność do generowania przychodów i zysków na wysokim poziomie".

Oczywiście nie oznacza to, że w ciągu najbliższych kilku lat powinniśmy spodziewać się sequela. Po pierwsze, zostanie wydane DLC, a Remedy zwykle nie spieszy się. Jednak powinien mieć premierę co najmniej przed 2030 rokiem, a co o tym sądzisz?

Alan Wake 2

Powiązane teksty

0
Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.Wczytywanie następnej zawartości