Polski
Gamereactor
wiadomości
Dying Light

Oczyść świat Dying Light w najnowszym wydarzeniu Low Gravity

Siły z kosmosu zaatakowały Harran.

HQ

Techland ogłosił rozpoczęcie nowego eventu w świecie Dying Light, w którym Harran zostało nawiedzone przez siły z kosmosu. Dodatkowo Techland ogłosił możliwość wykupienia przez graczy towarzyszącej wydarzeniu paczki Astronaut, która zawiera unikatowe przedmioty i skórki związane z Low Gravity.

Dying Light

Low Gravity to wydarzenie, w którym gracze muszą ochronić Ziemię przed najazdem i wpływem przybyszy z kosmosu. Nieznani sprawcy zmodyfikowali grawitację, co wpływa na sposób zachowania graczy oraz ich przeciwników. Bohaterowie Harran w czasie trwania eventu będą skakać wyżej niż dotychczas, opadać znacznie wolniej, nie odniosą obrażeń po upadku i mogą używać haka, który pozwoli na szybkie przyciągnięcie do celu.

Nieznane kosmiczne siły wpłynęły także na zainfekowanych. Podobnie jak gracze, będą opadać znacznie wolniej, a przy upadku nie odniosą obrażeń. Co więcej, wybuch czy atak poprzez kopnięcie spowoduje wystrzelenie ich wysoko w powietrze.

Wydarzeniu będą towarzyszyć wyzwania, za ukończenie których gracze otrzymają specjalne nagrody. Za pokonanie 100 przeciwników biorącym udział w lokalnym evencie przyznana zostanie maczeta Kameleon V-27 (złota), natomiast w globalnym evencie, za wyeliminowanie 100 000 000 zainfekowanych, gracze otrzymają 3 ulepszenia Król.

Gracze doświadczą ingerencji sił z kosmosu także poprzez zmiany w samym Harran - będą mogli odnaleźć m.in. rozbity statek kosmitów. Low Gravity potrwa do 1 września, do godziny 19:00 czasu polskiego.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości