Polski
Gamereactor
esport
Dota 2

Ogłoszono harmonogram 2 sezonu Dota 2 ESL Pro Tour

A także kilka wydarzeń sezonu 3.

HQ

ESL FACEIT Group oficjalnie ogłosiła pełny harmonogram Dota 2 ESL Pro Tour Season 2, co oznacza, że mamy bardzo dobre pojęcie o tym, kiedy różne turnieje odbędą się w pierwszej połowie 2023 roku.

Sezon rozpocznie się od DreamLeague Season 22 między 25 lutego a 10 marca, które będzie wydarzeniem online z pulą nagród w wysokości 1 miliona dolarów. Następnie odbędzie się osobiście (lokalizacja zostanie jeszcze ogłoszona) ESL One Europe 2024 w dniach 22-28 kwietnia, gdzie w ofercie będzie kolejny 1 milion dolarów. Następny w dniach 20-26 maja turniej online DreamLeague Season 23 z kolejnym 1 milionem dolarów do wygrania. Ostatnim z nich będzie konkurs Showdown na żywo (lokalizacja również zostanie potwierdzona) w lipcu 2024 roku.

ESL Pro Tour Season 3 pojawi się po tym, a online DreamLeague Season 24 rozpocznie się między 27 października a 10 listopada, z 1 milionem dolarów w ofercie, wszystko przed ESL One Asia 2024 odbywa się w miejscu, które nie zostało jeszcze potwierdzone, a które zaoferuje pulę nagród w wysokości 1 miliona dolarów.

Które wydarzenie najbardziej chcesz obejrzeć na żywo?

Dota 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości