Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Ogłoszono nowy Amiibos z udziałem Zeldy i Ganondorfa

Zostaną wydane pod koniec tego roku.

HQ

Przed wydaniem The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ukazał się Link Amiibo, a wkrótce dostaniemy dwa kolejne oparte na kultowej serii. Księżniczka Zelda i ukochany zły facet Ganondorf zostali ogłoszeni, a oboje mogą być wykorzystani do odblokowania przedmiotów w grze, w tym szansy na uzyskanie nowego projektu na paralotni Linka.

"Nowe figurki amiibo Zeldy i Ganondorfa są planowane na wakacje premiery w 2023 roku. Ogromna liczba graczy eksploruje obecnie Hyrule w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a tę podróż można ulepszyć, skanując wybrane figurki amiibo, aby odblokować cenne przedmioty w grze, a także specjalną tkaninę dla paralotni, aby pomóc Linkowi w jego przygodzie.
W tym momencie nie podano dokładnej daty większej niż "wakacje", ale mamy zdjęcia, na które możesz przynajmniej spojrzeć!

Czy sam kolekcjonujesz Amiibos?

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
The Legend of Zelda: Tears of the KingdomThe Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości