Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Yes, Your Grace: Snowfall

Ogłoszono pikselowy symulator rojalistów Yes, Your Grace: Snowfall

Musisz sprawdzić ten wyjątkowy film z bardzo obiecującej gry.

Deweloperzy z Brave at Night mieli mini-hit ze swoim pikselowym zestawem gatunkowym Yes, Your Grace trzy lata temu, a dziś wieczorem ogłoszono sequel Yes, Your Grace: Snowfall. Oto jak deweloper opisuje grę:

"Yes, Your Grace: Snowfall to kinowa gra o zarządzaniu królestwem. Zawieraj sojusze, wspieraj swoich bliskich i odbudowuj zaufanie swoich ludzi. Zanurz się w świecie inspirowanym słowiańskim folklorem, pełnym czarujących postaci, które przyniosą kłopoty, pomoc lub śmiech w sali tronowej. Zakwestionuj intencje składających petycję i zdecyduj, czy chcesz spełnić ich prośby. "

Jeśli nie sprawdziłeś poprzednika (ale zostałeś złapany przez fantastyczny projekt serii, jak widać w dzisiejszym zwiastunie tutaj), Tak, Your Grace ma teraz 70% zniżki na Steam.

HQ
Yes, Your Grace: SnowfallYes, Your Grace: SnowfallYes, Your Grace: Snowfall

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości