Polski
Gamereactor
wiadomości
Helldivers II

Ogromna nowa aktualizacja Helldivers II zwiększa limit poziomów, dodaje więcej zagrożeń planetarnych i zabójcze nowe roboty

Wprowadzono również zwykłe zmiany balansu, aby wszystko było nieco bardziej sprawiedliwe.

HQ

Arrowhead Game Studios właśnie zrzuciło na nas jedną 500-kilogramową bombę aktualizacji. Helldivers II wersja 01.000.200 to duża aktualizacja hitu dla wielu graczy i wygląda na to, że da nam wiele nowych rzeczy bez dodawania żadnych zabawek do naszego pudełka.

Tak, nie ma nowych broni ani nic w tym rodzaju, ale teraz jest ogromny nowy limit poziomu do osiągnięcia. Limit poziomu w Helldivers II wzrósł z 50 do 150, a aby urozmaicić rozgrywkę podczas grindowania, aby osiągnąć ten nowy poziom, dodano również nowe zagrożenia planetarne.

Zamiecie i burze piaskowe będą teraz rywalizować z botami i robakami, aby zobaczyć, co może cię zabić jako pierwsze. Sprawy po stronie celów misji stają się jednak nieco łatwiejsze, ponieważ Arrowhead nakreślił, że misje ewakuacji personelu będą zdobywać nowe punkty odrodzenia dla personelu i będziesz musiał ewakuować ich mniej, aby odnieść sukces na wyższych poziomach trudności.

Wprowadzono również zmiany w wielu broniach, więc koniecznie zapoznajcie się z pełną informacją o aktualizacji, aby sprawdzić, czy wasza ulubiona broń została wzmocniona lub osłabiona.

Helldivers II

Powiązane teksty

0
Helldivers II Score

Helldivers II

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Mimo że nigdy nie wstąpił do armii, los świata jest teraz w rękach Conny'ego, który od kilku dni zabija owady z zawrotną prędkością...Wczytywanie następnej zawartości