Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout 4

Ogromny mod Fallout 4 właśnie został opóźniony z powodu Starfield

"Pewna gra kosmiczna została opóźniona i ma się ukazać mniej więcej w tym samym czasie, co planowaliśmy."

HQ

Fallout: London to jeden z najbardziej ambitnych projektów modowych, jakie widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, zasadniczo tworząc zupełnie nową grę w Fallout 4, gdy apokalipsa nadchodzi do Old Blighty.

Dzięki w pełni działającemu systemowi londyńskiego metra, a także nowym broniom, wrogom i mnóstwu nowej wiedzy do przekopania się, od jakiegoś czasu śledzimy Fallout: London. Jednak w najnowszej aktualizacji postępów deweloperzy poinformowali nas, że premiera Fallout: London jest opóźniona.

Teraz patrzą na wydanie Q4 2023, co może oznaczać w dowolnym momencie po październiku, a powodem tego opóźnienia jest Starfield. Prilladog, kierownik projektu, powiedział: "Teraz możesz się zastanawiać: 'Dlaczego tak późno?' Cóż, początkowo mieliśmy nadzieję, że będzie to w trzecim kwartale ... jednak pewna gra kosmiczna została opóźniona i ma się ukazać mniej więcej w tym samym czasie, co planowaliśmy. "To nie tylko daje wam więcej czasu na grę w Starfield," kontynuuje Prilladog. "Ale daje nam to również więcej czasu na testowanie gry i naprawianie błędów, więc jest to sytuacja wygrana/wygrana."

Podczas gdy Fallout: London jest ekscytującą perspektywą, fani Bethesdy będą masowo przybywać do Starfield, kiedy zostanie wydany, więc sensowne jest przesunięcie moda nieco w tył. Czy będziesz grać w Fallout: London?

Fallout 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości