Polski
Gamereactor
wiadomości

Orlando Bloom nienawidził swojej postaci w Troi

"O rany. Po prostu wyrzuciłem ten film z pamięci".

HQ

Historyczny film wojenny Wolfganga Petersena był swego rodzaju przełomem wśród krytyków i kinomanów, gdy miał premierę ponad 20 lat temu. Ale teraz okazuje się, że nawet niektórzy aktorzy nie byli w nim do końca zachwyceni, a zwłaszcza Orlando Bloom, który w jednym z wywiadów opisał swoją postać w Troi jako kogoś, kogo naprawdę nienawidził.

"O mój Boże, 'Troy'. Wow. Po prostu wyrzuciłem ten film z mojego mózgu. Tak wielu ludzi kocha ten film, ale dla mnie granie tej postaci było jak [podrzynanie gardła]. Nie chciałem robić tego filmu. Nie chciałem grać tej postaci".

"Jak mam zagrać tę postać? To było całkowicie sprzeczne ze wszystkim, co czułem w swoim jestestwie. W pewnym momencie mówi się, że Paris czołga się po podłodze po tym, jak został przez kogoś pobity i trzyma brata za nogę. Pomyślałem: "Nie będę w stanie tego zrobić". Jeden z moich agentów powiedział wtedy: "Ale to jest ten moment, który się uda!". I kompletnie zakochałem się w tej linii agenta. Myślę, że właśnie dlatego wymazałem to z pamięci".

Co myślisz o Troi, czy masz miłe wspomnienia z tego filmu?

Orlando Bloom nienawidził swojej postaci w Troi


Wczytywanie następnej zawartości