Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Cities: Skylines

Ostateczne rozszerzenie Cities: Skylines' planowane jest na maj

A potem wszystkie oczy są zwrócone na sequel.

HQ

W ramach niedawnego pokazu Paradox, który miał miejsce na początku miesiąca, ujawniono, że Cities: Skylines w końcu otrzyma właściwą kontynuację, po ośmiu latach wsparcia po premierze oryginału.

Teraz, kontynuując to, deweloper Colossal Order ogłosił najnowszą mapę drogową dla Cities: Skylines i ujawnił, że ostateczne rozszerzenie do gry zadebiutuje w maju.

To mini-rozszerzenie będzie pozornie skupiać się na wakacjach i powiedziano nam, że dodatkowe szczegóły na jego temat zostaną udostępnione "wkrótce!" W przeciwnym razie możemy spodziewać się wielu mniejszych pakietów zawartości, które tworzą partię World Tour - Last Stops dodatkowej zawartości, która pojawi się już 22 marca i potrwa do maja.

Na początek 22 marca pojawią się pakiety Shopping Malls, Africa in Miniature i Sports Venues, a wszystko to oprócz bezpłatnej aktualizacji i dodatkowych stacji radiowych, które wprowadzają 80s Movies Tunes, Pop Punk Radio i JADIA Radio stacje.

W maju możemy spodziewać się kolejnych pakietów zawartości, w tym pakietów Industrial Evolution, Railroads of Japan i Brooklyn & Queens. Przybędą tu również stacje Piano Tunes i 90s Pop Radio.

Spośród wszystkich tych końcowych dodatków do Cities: Skylines, które są najbardziej ekscytujące?

Cities: Skylines

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości