Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Ostateczny zwiastun The Indigo Disk Pokémon Scarlet/Violet pokazuje mechanikę synchronizacji Pokémonów

I daje nam wgląd w wiele legendarnych przedmiotów, które będziemy mogli złapać.

HQ

W przyszłym tygodniu drugie i ostatnie rozszerzenie do Pokémon Scarlet/Violet zadebiutuje, gdy The Hidden Treasure of Area Zero - The Indigo Disk pojawi się na Nintendo Switch. Z tym rozszerzeniem prawie na horyzoncie, Game Freak i Nintendo wypuściły ostateczny zwiastun zawartości popremierowej, a w nim ujawniły jedną z nowych mechanik, które zaoferuje.

Maszyna do synchronizacji pozwoli ci wcielić się w swojego Pokémona, aby eksplorować terrarium Blueberry Academy jako kieszonkowy potwór. Ta funkcja pozwoli ci walczyć i eksplorować, poruszając się jak odpowiedni Pokémon (tj. bardzo wolno dla niektórych i bardzo szybko dla innych).

Zwiastun po raz kolejny pokazał również wiele legendarnych postaci, które będzie można złapać, w tym takie postacie jak Moltres, Zapdos, Articuno, Entei, Raikou, Suicune, Rayquaza, Zekrom, Ho Oh, Lugia, Kyogre, Groudon, Kyurem, Reshiram, Solgaleo, Lunala, Necrozma i nowy stwór konia, którego oficjalnej nazwy jeszcze nie znamy.

Nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej, ale możecie też przeczytać naszą ostatnią zapowiedź rozszerzenia tutaj i spróbować zagrać w niego samemu, gdy ukaże się 14 grudnia.

HQ
Pokémon Scarlet/Violet

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości