Polski
Gamereactor
wiadomości
Cobra Kai

Ostatni sezon Cobra Kai świętuje 40-lecie Karate Kid

Serial zadebiutuje w wielu częściach w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

HQ

The Karate Kid obchodzi w tym roku 40-lecie istnienia, a konkretnie w sobotę 22 czerwca. Mając na uwadze tę datę, sam Karate Kid, Ralph Macchio, zabrał się do Instagrama, aby przekazać małą aktualizację na temat tego, jak franczyza nadal się rozwija i wyróżnia cztery dekady po jej rozpoczęciu.

Macchio stwierdził: "Tego dnia, 22 czerwca 1984 roku, świat spotkał się z Danielem LaRusso. Wszystkiego najlepszego z okazji 40. rocznicy Karate Kid."

Następnie kontynuował, drażniąc się z nadchodzącym filmem Karate Kid z Jackie Chanem, a także dostarczając trochę informacji na temat tego, jak rozwija się szósty i ostatni sezon Cobra Kai w sensie produkcyjnym.

"Przed nami jeden z najbardziej ekscytujących lat! Właśnie zapakowałem @CobraKaiSeries i nowy @KarateKidMovie. Epickie rzeczy w drodze!"

Ostatni sezon Cobra Kai rozpocznie się 18 lipca od Part 1, a następnie będzie kontynuowany 24 listopada od Part 2, a zakończy trzecią częścią w 2025 roku. Jeśli chodzi o nadchodzący film Karate Kid, który ma zadebiutować pod koniec maja 2025 roku.

Cobra Kai

Powiązane teksty

Cobra Kai: Sezon 6 - część 1

Cobra Kai: Sezon 6 - część 1

RECENZJA SERIALU. Przez Ben Lyons

Ostatni sezon rozpoczyna się z bardziej zakorzenionym podejściem, które służy jako przygotowanie dla nadchodzących drugiej i trzeciej części.Wczytywanie następnej zawartości