Polski
Gamereactor
wiadomości
This War of Mine

Oświadczenie 11 bit Studios w sprawie wojny na Ukrainie

HQ

Polskie studio 11 bit Studios, będące autorem This War of Mine, wszystkie dochody z gry przekaże na Ukraiński Czerwony Krzyż jako bezpośrednie wsparcie ofiar wojny na Ukrainie. Pełny komunikat brzmi:

"Wczoraj rosyjska armia zaatakowała naszych sąsiadów - wolną Ukrainę. Jako polskie studio i twórcy uznanej globalnie antywojennej gry This War of Mine, mówiącej o cierpieniach i nędzy cywilów dotkniętych wojną, pragniemy wydać oświadczenie i sprzeciwić się rosyjskiej agresji. Słowa byłyby jednak puste bez znaczącego czynu w sytuacji, w której czas jest kluczowy. Dlatego od teraz, przez następne siedem dni, wszystkie dochody z This War of Mine - wszystkich wersji gry i DLC we wszystkich sklepach cyfrowych na wszystkich platformach, zostaną przekazane na specjalny fundusz. Za tydzień pieniądze trafią do Ukraińskiego Czerwonego Krzyża jako bezpośrednie wsparcie ofiar wojny na Ukrainie.

Niech to przesłanie współbrzmi ze wszystkim, co wiesz o tej wojnie i tym, jak wojna zabija ludzi, niszczy ich życia i domy. Pozwól nam - graczom i deweloperom stającym ramię w ramię - zrobić wszystko co w naszej mocy, aby wesprzeć ofiary wojny na Ukrainie".

This War of Mine

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości