Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
lifestyle

Oto Aston Martin DB12

"Pierwszy na świecie Super Tourer".

HQ

Aston Martin obiecał niedawno nowy samochód DB, a także zauważył, że będzie to pojazd, który nie pasowałby do kategorii GT (grand tourer), ponieważ "Grand to za mało". Cóż, brytyjski producent samochodów podniósł teraz kurtynę na ten nowy DB i ujawnił, że będzie to "pierwszy na świecie Super Tourer".

Znany jako Aston Martin DB12, samochód ten chce zabrzmieć w nowej erze dla producenta jako "pierwszy z samochodów sportowych nowej generacji". Będzie napędzany 4-litrowym silnikiem V8 twin-turbo, który pozwala samochodowi osiągnąć maksymalną prędkość 202 mph, a wszystko to przy prędkości 0-60 mph w 3,5 sekundy.

Z zewnętrzem, które można dostosować za pomocą platformy Q Aston Martina, oraz wnętrzem z głośnikami Bowers & Wilkins, Alcantarą oraz tkaninami i skórami Bridge of Weir, a wszystko to na szczycie ulepszonego pakietu informacyjno-rozrywkowego, który obsługuje Apple CarPlay i Android Auto , DB12 jest co najmniej uderzającym pojazdem.

Szczegóły i specyfikacje samochodu można przeczytać w komunikacie prasowym ogłoszenia tutaj, a DB12 ma zrealizować pierwsze dostawy w Q3 2023.

To jest reklama:
Oto Aston Martin DB12
Aston Martin


Wczytywanie następnej zawartości