Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

Oto drabinka finałów Six Invitational 2023

Coroczny turniej Rainbow Six Siege zakończy się w ten weekend.

HQ

Po kilku tygodniach emocjonującej rywalizacji, coroczny i premierowy turniej e-sportowy Rainbow Six: Siege, Six Invitational, dobiegnie końca w ten weekend. Przed zakończeniem sezonu za kilka dni, Ubisoft podzielił się drabinką dla ostatnich partii gier, a poniżej możesz dowiedzieć się, kto wciąż ubiega się o lwią część puli nagród w wysokości 3 milionów dolarów.

Finały rozpoczną się dziś po południu, kiedy Wolves Esports zmierzy się z G2 Esports o miejsce w półfinale dolnej drabinki. Następnie KOI zmierzy się z Astralisem o drugie miejsce w tym półfinale. Po zakończeniu tych rozgrywek Oxygen Esports zmierzy się z w7m esports o pierwsze miejsce w Wielkim Finale, a przegrany przejdzie do finału niższej drabinki i będzie czekał na zwycięzcę półfinału.

Sobotnie mecze zakończą dolną drabinkę półfinałem Wolves lub G2 vs. KOI lub Astralis, zanim zwycięzca tego zmierzy się z przegranym Oxygen/w7m.

Następnie wszystkie oczy będą zwrócone na Wielki Finał w niedzielę, zaplanowany na 20:30 GMT / 21:30 CET, gdzie zwycięzca Oxygen/w7m zmierzy się z tym, kto przetrwa Lower Bracket.

Śledź wszystkie nadchodzące wydarzenia tutaj, a także pamiętaj, aby włączyć panel Rainbow Six: Siege Year 8, który odbędzie się przed Wielkim Finałem w niedzielę.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości