Polski
Gamereactor
esport
EA Sports FC 24

Oto grupy biorące udział w Mistrzostwach Świata EA Sports FC Pro

Turniej rozpoczyna się jutro i bierze w nim udział 32 graczy walczących o nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów.

HQ

Sezon EA Sports FC Pro zbliża się ku końcowi. Ostatni turniej sezonu ma się odbyć od jutra, a jest to FC Pro World Championship, w którym 32 graczy rywalizuje o część puli nagród w wysokości 1 miliona dolarów. W związku z tym, że to wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, możesz zobaczyć, jak ułożone są grupy na turniej, a także zarys harmonogramu całego weekendu.

Zanim przejdziemy do Group Stage, który będzie hostowany jutro (11 lipca), warto mieć świadomość, że Play-In Stage jest hostowany dzisiaj (10 lipca). Jeśli chodzi o to, kto jest tutaj zaangażowany, poniżej możesz zobaczyć układ grupowy.

EA Sports FC 24

Po tym zakończeniu i zdobyciu miejsca w turnieju głównym przez ośmiu kolejnych graczy, poniżej możecie zobaczyć, jak zostaną podzielone grupy Group Stage. Spodziewajcie się, że akcja rozpocznie się około 17:15 BST / 18:15 CEST.

EA Sports FC 24

Po tym wydarzeniu możemy spodziewać się dwóch kolejnych dni akcji, w obu przypadkach w formatach pucharowych. 12 lipca odbędzie się Knockout Stage, który rozpocznie się o 17:15 BST / 18:15 CEST. Po tym nastąpi Finals 13 lipca i rozpocznie się o wcześniejszej godzinie 13:15 BST / 14:15 CEST.

Powiązane teksty

EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości