Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Marvel's Spider-Man 2

Oto Marvel's Spider-Man 2 bonusy za zamówienie przedpremierowe

Możesz zdobyć w sumie 12 dodatkowych kombinezonów, jeśli zdecydujesz się na zamówienie przedpremierowe Digital Deluxe.

HQ

Data premiery Marvel's Spider-Man 2 została ujawniona, a wraz z nią Insomniac dał nam wgląd w bonusy przedpremierowe, które możemy uzyskać za grę.

Jeśli zamówisz w przedsprzedaży edycję standardową, otrzymasz dwa dodatkowe kombinezony: Kostium Arcyrycerza dla Piotra i Kostium Pająka Cienia dla Milesa. Są dość podobne w konstrukcji, z kapturami i pelerynami, które przypominają nam trochę Assassin's Creed. Ponadto są dostarczane z 3 wariantami kolorystycznymi, aby zmienić wygląd.

Jeśli chcesz wydać trochę dodatkowej gotówki, możesz zdobyć dodatkowe 10 garniturów w Cyfrowej Edycji Deluxe. Te kombinezony można zobaczyć na poniższym obrazku, a wiele z nich wygląda naprawdę fajnie. Szkoda jednak, że jedynym sposobem na ich zdobycie jest paywall.

Co sądzisz o tych garniturach i czy zamówisz Marvel's Spider-Man 2?

Marvel's Spider-Man 2
Marvel's Spider-Man 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości