Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Halo Infinite

Oto nowe mapy Halo Infinite - Sezon 3: Echoes Within

Nowy sezon rozpoczyna się w przyszłym tygodniu.

HQ

Przyszły tydzień to świetny tydzień, aby wrócić do Halo Infinite, ponieważ Sezon 3: Echoes Within rozpoczyna się i wprowadza wiele nowej zawartości. Zdecydowanie najważniejsze są trzy mapy; Chasm i Cliffhanger (Arena), a na koniec Oasis (Big Team Battle).

Oto jak opisuje je 343 Industries' projektant poziomów dla wielu graczy Cliff Schuldt w grze Halo Waypoint:

Chasm jest tym, co otrzymasz, jeśli weźmiesz Boarding Action z Halo: CE i umieścisz kilka Grappleshotów, co jest tak zabawne, jak się wydaje.

Cliffhanger rozgrywa się w czarnym miejscu ONI na szczycie góry, a także z armatami dla maksymalnego zawrotu głowy!

Oasis to mosh pit czystej zabawy dla BTB i ma oszałamiający skybox ze statkiem Forerunner terraformującym pustynne środowisko wokół niego.

Teraz mamy również zwiastun przedpremierowy, pokazujący je. Oprócz nowych map, Echoes Within dodaje również Escalation Slayer i inne rzeczy, a start rozpocznie się 7 marca.

HQ
Halo Infinite

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości