Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Oto zawartość poszczególnych wydań Mortal Kombat 1

Wydasz całkiem sporo grosza, jeśli chcesz posąg Liu Kanga.

HQ

Wczoraj zobaczyliśmy wielkie i chwalebne ujawnienie Mortal Kombat 1, ze zwiastunem CGI, który potwierdził część składu gry, wraz z jej wersją beta i datą premiery.

Jednak niektóre rzeczy, które nie zostały potwierdzone w zwiastunie, zostały opisane w nowym FAQ z NetherRealm, takie jak to, co otrzymamy w edycjach Standard, Premium i Kollector.

W przypadku edycji standardowej otrzymasz grę za 69,99 USD. Jeden krok w górę prowadzi do ceny 109,99 USD za edycję Premium, która zapewnia wczesny dostęp do gry, 1 250 Smoczych Kryształów i pakiet Kombat, który da ci 6 dodatkowych postaci i 5 wojowników Kameo, którzy pojawią się po premierze.

Dziadkiem ich wszystkich jest Edycja Kollectora, która zawiera dodatkowe 1 450 dodatkowych Kryształów Smoka, całą pozostałą zawartość w Edycji Premium, stalową kopertę, trzy grafiki i statuetkę Liu Kanga wraz ze skórką w grze inspirowaną tą rzeźbą. Za to wszystko zostanie naliczona opłata w wysokości 249,99 USD. Ponadto możesz zdobyć Kollector's Edition tylko wtedy, gdy grasz na Xbox Series S / X lub PS5.

Premiera Mortal Kombat 1 odbędzie się 19 września 2023 r.

Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości