Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Overpass 2

Overpass 2 ujawniony z nową i wypełnioną brudem przyczepą

Przygotuj się na przygody w terenie w październiku.

Overpass 2 został właśnie ogłoszony przez Nacona i naprawdę wydają się wierzyć w nowy tytuł wyścigowy, który nazywają "ostateczną przygodą terenową". Obiecano nam również 31 nowych tras i 5 grywalnych trybów do wyboru, a także 37 licencjonowanych pojazdów. Połącz to z "przeprojektowanym i bardziej kompletnym doświadczeniem: ulepszoną grafiką, ulepszoną fizyką, nowymi pojazdami i terenami", a otrzymasz obiecujący tytuł terenowy.

Peter Vermeulen, dyrektor zarządzający dewelopera Neopica, powiedział o tym ogłoszeniu:

"Overpass 2 to wyjątkowa gra i cieszymy się, że możemy wydać nową grę dla fanów wyścigów i off-roadu. Ciężko pracujemy, aby odtworzyć fizykę terenu, zachowanie pojazdów i autentyczne wrażenia z tego bardzo technicznego sportu. "

Ta off-roadowa przygoda będzie miała premierę na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X 19 października, a pierwszy zwiastun znajdziecie poniżej.

HQ
Overpass 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości