Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Overwatch 2

Overwatch 2 profesjonalnych gier tak mocnych, że dostaje krwotoku z nosa

Po wyczerpującym odwróceniu, Hangzhou Spark's Shy pozostał zakrwawiony i poobijany.

HQ

Czy kiedykolwiek grałeś tak mocno, że przebiłeś naczynie krwionośne i miałeś krwotok z nosa? Nie? Ja też nie. Ale z drugiej strony, nie miałem stresu i presji rywalizacji na największych scenach w świecie e-sportu, czego doświadczał Zheng "nieśmiały" Yangjie z Hangzhou Spark podczas trwającego Overwatch League Playoffs.

Po naprawdę zaciętym i zaciętym meczu z Atlanta Reign, w którym Spark wrócił do zwycięstwa po upuszczeniu dwóch pierwszych map w serii pięciu map, Shy świętował ze swoimi kolegami z drużyny i z zakrwawionym nosem. Trudno uznać to poświęcenie i poziom determinacji do rzemiosła za coś niesamowitego.

Z tym pierwszym meczem w książkach, Spark będzie musiał zmierzyć się z Boston Uprising jeszcze dzisiaj.

Overwatch 2
Photo: Hangzhou Spark

Powiązane teksty

0
Overwatch 2Score

Overwatch 2

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Sequel strzelanki Blizzarda jest już dostępny, ale jak wypada jako kontynuacja jednej z najlepszych gier ostatniej dekady?Wczytywanie następnej zawartości