Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Overwatch 2

Overwatch League podzieliła się szczegółami na temat przyszłotygodniowego Pro-Am

Znamy już grupy turnieju i drabinkę wydarzenia.

HQ

Blizzard będzie gospodarzem turnieju Pro-Am, który rozpocznie sezon 2023 Overwatch League w przyszłym tygodniu, a ponieważ jesteśmy u progu rozpoczęcia tego wydarzenia, kalifornijski twórca gier podzielił się teraz kilkoma informacjami na temat turnieju.

Powiedziano nam o grupach dla Pro-Am, a nawet drabinki, a jeśli chodzi o to, co to będzie zawierać i będzie, poniższa grafika podkreśla wszystko, co możesz wiedzieć.

Overwatch 2

Jeśli chodzi o to, kiedy odbędą się mecze, powiedziano nam, że Pro-Am rozpocznie się meczami o 20:00 GMT / 21:00 CET, i że aby pomóc graczom Contenders w Europie, Blizzard pracuje nad utworzeniem obiektu w Londynie, aby drużyny EMEA mogły konkurować z "akceptowalnymi poziomami ping".

W przeciwnym razie pulę map dla turnieju można znaleźć poniżej, a jeśli chodzi o harmonogram OWL's Spring Stage, obiecujemy więcej informacji i wiadomości w miarę jego rozpoczęcia 27 kwietnia.

Overwatch 2

Powiązane teksty

0
Overwatch 2Score

Overwatch 2

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Sequel strzelanki Blizzarda jest już dostępny, ale jak wypada jako kontynuacja jednej z najlepszych gier ostatniej dekady?Wczytywanie następnej zawartości