Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Palworld deweloper "otwarty na rozważenie" przejęcia

Ale to niezależnie od tego, deweloper pozostanie małym studiem.

HQ

Palworld rozpoczął rok 2024 w wielkim stylu z absolutnie niesamowitą sprzedażą, a miesiąc temu przekroczył 25 milionów graczy, co oznacza, że prawdopodobnie wkrótce otrzymamy ogłoszenie nowego imponującego kamienia milowego.

Łatwo sobie wyobrazić, że kilku dużych wydawców byłoby zainteresowanych kupnem dewelopera Pocket Pair z tego powodu. W nowym wywiadzie dla Bloomberga dyrektor generalny Takuro Mizobe ujawnia, że jest "otwarty na rozważenie ofert partnerstwa lub przejęcia". Łatwo sobie wyobrazić, że Microsoft będzie pierwszy w kolejce do przejęcia firmy, ponieważ obecnie jest to tytuł ekskluzywny dla konsoli Xbox (ale oczekuje się, że ostatecznie zostanie wydany w większej liczbie formatów), ale Mizobe zaprzecza, że były jakiekolwiek rozmowy na ten temat.

Dodaje również, że Pocket Pair "pozostanie małym studiem" w przyszłości, wyjaśniając jednocześnie, że "wysokobudżetowe gry AAA nie są dla nas". Jak myślisz, czy Pocket Pair w końcu zostanie kupiony?

Palworld

Dzięki, GamingBolt.

Powiązane teksty

0
Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości