Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Palworld główny twórca ujawnia, że Nintendo ani razu nie zagroziło podjęciem kroków prawnych w związku z grą

Okazuje się, że fani Pokémonów mogą być jedynymi ludźmi, którzy myślą, że Palworld mieli bootlegowe Pokémony.

HQ

Kiedy Palworld został uruchomiony po raz pierwszy, przyciągnął wiele oczu założeniem, że zasadniczo jest to Pokémon z bronią. Ten pomysł sprawił, że miliony graczy zainwestowały w pierwsze kilka tygodni gry i chociaż od tego czasu gracze spadli, wciąż pozostawało pytanie, czy po prostu uszło im na sucho tworzenie potworów, które wyglądają podejrzanie jak Pokémony?

Odpowiedź brzmi tak. W styczniu The Pokémon Company wydało zawiadomienie, że przygląda się Palworld, badając roszczenia dotyczące skradzionych aktywów, ale według wywiadu z GameFile, ani The Pokémon Company, ani Nintendo nie podjęły żadnych kroków prawnych. "Nintendo i Pokémon Company nic nam nie powiedziały" – powiedział główny twórca Takuro Mizobe.

Podczas gdy niektóre stworzenia Palworld wyglądają niesamowicie podobnie do Pokémonów, wydaje się, że wszystkie projekty są po prostu na tyle różne, że nie wymagają działań prawnych. Pocket Pair może na razie odetchnąć z ulgą, ponieważ zarówno Nintendo, jak i The Pokémon Company są znane z tego, że stają się poważne, gdy muszą podjąć kroki prawne.

Palworld

Powiązane teksty

Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości