Polski
Gamereactor
wiadomości
Peacemaker

Peacemaker Sezon 2 otrzyma nowy numer taneczny otwierający

Jedna część mnie bardzo się cieszy, że tak się dzieje, ale inna zastanawia się, czy uda im się przebić otwarcie pierwszego sezonu.

HQ

Niewiele ostatnich seriali miało tak kultową sekwencję otwierającą, jak ta Peacemaker. Zobaczenie, jak cała obsada wychodzi i wykonuje dobrze choreograficzny, choć nieco śmieszny numer taneczny w pełnym kostiumie i kamiennych twarzach, było wprowadzeniem, którego nie zamierzałem pominąć w najbliższym czasie i wygląda na to, że drugi sezon zostanie potraktowany tak samo.

W rozmowie z Collider gwiazda filmowa i telewizyjna Alan Tudyk potwierdził, że jego żona, która stworzyła choreografię do pierwszego numeru tanecznego otwierającego pierwszy sezon, zrobiła to samo w sezonie 2. "Moja żona jest w to zamieszana. Myślę, że to wszystko, co mogę zdradzić" – powiedział. "To nowy numer taneczny".

Tudyk wyjaśnił również trochę procesu, który złożył się na powstanie numeru tanecznego w 1. sezonie. "Towarzyszyłam w tworzeniu pierwszej części, ponieważ Charissa, jej propozycja dla Jamesa, który nie wiedział, że to ja, kiedy ją prezentowała, powiedziała, że mój mąż jest aktorem, a ja nauczę go tańca i jeśli będzie mógł, ponieważ ona musi uczyć aktorów, więc musi to być na poziomie, na którym aktorzy potrafią tańczyć. Powiedziała, że mój mąż jest aktorem i jeśli on może to zrobić, to każdy może to zrobić. Służyłem więc jako niska poprzeczka, którą John Cena musiał pokonać".

Zobaczymy również, jaka piosenka zostanie wybrana do numeru tanecznego sezonu 2. Niezależnie od tego, czy kochasz, czy nienawidzisz twórczości Gunna o superbohaterach, trudno twierdzić, że jego umiejscowienie muzyki w jego programach i filmach jest słabe, więc prawdopodobnie czeka nas kolejny banger.

Peacemaker

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości