Polski
Gamereactor
wiadomości
CryoFall

Pełna wersja CryoFall ukaże się za dwa tygodnie na PC

Wieloosobowy symulator kolonii z elementami survivalowego RPG opuszcza wczesny dostęp 29 kwietnia.

HQ

Wydawca Daedalic Entertainment i studio AtomicTorch zapowiadają premierę gry symulacyjnej CryoFall. Tytuł opuści Steam Early Access już 29 kwietnia. CryoFall łączy sandboksową symulację w klimacie sci-fi z elementami survivalu i RPG - przy okazji kładąc duży nacisk na kreatywność i interakcję między graczami.

W CryoFall gracze próbują osiedlić się na zapomnianej planecie, ucząc się rolnictwa, przemysłu, handlu, eksploracji i wielu innych czynności, jednocześnie budując i żyjąc w złożonym społeczeństwie. Zaczynając w prymitywnej epoce kamienia, ocaleni przechodzą przez imponujące drzewo technologiczne, które prowadzi ich aż do ery kosmicznej, od toporów i kusz po mechy bojowe i karabiny plazmowe. Gra oferuje dedykowane serwery PvE dla tych, którzy lubią spokojną kolonizację, oraz serwery PvP dla graczy, którzy lubią walczyć nie tylko ze swoim środowiskiem, ale także ze sobą nawzajem.

Od premiery wczesnego dostępu w kwietniu 2019 roku gra otrzymała liczne aktualizacje zawartości oraz jakości. Kolejna aktualizacja ukaże się w dniu premiery gry, poprawiając balans, dodając nowe biomy, stworzenia, przedmioty, technologie i zadnia, a także nowe funkcje, jak dyplomacja/polityka i systemy frakcji, obszerną aktualizację energii elektrycznej i jądrowej, pojazdy i mechy, a także bitwy z bossami i światowe wydarzenia.

CryoFall

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości